| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED 25W G9 WW ND 2SRT6 |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
G9 LED spuldzes (kapsulas), 2 W
G9 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G9 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 2 W |
| Gaismas plūsma | 220 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8719514304017 |