| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED 13W (100W) A67 E27 WW FR ND 6CT/6 EC |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
LED lampas un caurules
Spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 397615 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 117 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 13 W |
| Gaismas plūsma | 1521 lm |
| Stara leņķis | 150 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8719514451414 |