| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LB 90 430 R3 FS 90° bend for cable ladder 45x300 |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC001535 |
| Kāpu tips | Perforēts profils |
| Sānu sienas perforācija | No |
| Leņķis | 90° |
| Virziena maiņa | Horizontālais |
| Sānu sijas veids | Plakanais profils |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012196494262 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012197133757 |
| Modelis | Bez savienotāja |
| Virsmas aizsardzība | Nepārtraukti cinkots |
| Eņģes | No |
| Materiāls | Tērauds |
| Iekšējais rādiuss | 300 mm |
| Kabeļu kāpņu platums | 300 mm |
| Kabeļu kāpņu augstums | 45 mm |
| Plaša laiduma modelis | No |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |