| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SILVYN SSUE 12 / 10,0x12,3 |
| Zīmols | LAPP |
| Kategorijas |
Cable Hoses
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8307 1000 00 |
| Ārējais diametrs | 13 mm |
| Iekšējais diametrs | 10.2 mm |
| Liekšanas rādiuss, statisks | 30 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4044773200850 |