| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SILVYN UI 511 5/16" 9,5x12,5 |
| Zīmols | LAPP |
| Kategorijas |
Cable Hoses
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8307 1000 00 |
| ETIM | EC001179 |
| Ārējais diametrs | 12.5 mm |
| Iekšējais diametrs | 9.5 mm |
| Liekšanas rādiuss, statisks | 50 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4044773215847 |