| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Lampa LED, A60 N LED 14W E27-NW, 14W, 1520lm, 4000K, E27 (31166) |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 60 mm |
| Lampas efektivitāte | 109 lm/W |
| Lampas forma | Bumbiera formas |
| Garums | 120 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 14 W |
| Gaismas plūsma | 1520 lm |
| Lampas apzīmējums | A tipa |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8595665311667 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Nominālā strāva | 110 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 14 kWh |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 20000 |