| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Lamp Metalldampf 2000W 10,3A E40 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | E40 |
| Gaismas plūsma | 180000 lm |
| Lampas forma | Citi |
| Lampas spriegums | 380-400 V |
| Lampas jauda | 2000 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399129667 |