| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Lamp 400W E40 HQIB-T D |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | E40 |
| Gaismas plūsma | 36000 lm |
| Lampas forma | Citi |
| Lampas spriegums | 220-250 V |
| Lampas jauda | 400 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399129650 |