| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Lamp 150W Metallhochdruck NDL R7S |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | RX7s |
| Gaismas plūsma | 11200 lm |
| Lampas forma | Citi |
| Lampas spriegums | 220-250 V |
| Lampas jauda | 150 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399100505 |