| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Laminated flat cable LFK 630 SW |
| Zīmols | Spelsberg |
| Kategorijas |
Wiring and Cable Management
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4995 00 |
| Platums | 21 mm |
| Biezums | 11 mm |
| Garums | 2 mm |
| Nominālā darba strāva | 630 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013902340507 |
| Laminēts | Yes |
| Lameļu biezums | 1 mm |
| Lameļu skaits | 11 |