| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LAMA+KIT WALL/CEILING BRACKET LONG |
| Zīmols | Performance in Lighting |
| Kategorijas |
Gaismekļu piederumi
Gaismekļi |
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| Platums | 300 mm |
| Augstums | 45 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Atbalsta kronšteins |
| Garums | 262.5 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8018367697360, 8018367697360 |
| Krāsa | Balts |
| Materiāls | Alumīnija |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |