| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Charging cable Mode3 Type2-Type2 32A3ph 22kW 5m |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC002897 |
| Nominālā strāva | 32 A |
| Kabeļa veids | Taisni |
| Strāvas veids | Maiņstrāvas trīsfāzu |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Tipa transportlīdzekļa puse | tips 2 |
| Ierakstiet infrastruktūras pusi | tips 2 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399526398 |
| Virsmas apstrādes kontakti | Ar sudraba pārklājumu |
| Kontaktu materiāls | CuZn |