| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Kunststof wartel; zwart |
| Zīmols | FRÄNKISCHE |
| Kategorijas |
Cable Hoses
|
| Izcelsmes valsts* | CH |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3917 4000 00 |
| Materiāls | Poliamīds (PA) |
| Nominālais diametrs | 20 mm |
| Nominālais izmērs collās | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013960525038 |
| Krāsa | Melns |
| Modelis | Taisni |
| Savienojuma veids | Vītne |
| Vītnes garums | 11 mm |
| Kopējais garums | 43 mm |
| Konstrukcijas veids | Ārējā vītne |
| Darbības temperatūra | -40-120 °C |
| Rotējošais pavediens | No |
| Vītnes veids | Metriskais |
| Zemākā iekšējā diametra šļūtene | 14.8 mm |
| Kopējais augstums | 43 mm |
| Apstiprināts kombinācijā ar aizsargcauruli UR | No |
| Apstiprināts kombinācijā ar aizsargcauruli CSA | No |
| Apstiprināts kopā ar aizsargvadu Lloyd's Register | No |
| Maks. ārējā diametra šļūtene | 20 mm |
| Vītnes materiāls | Poliamīds (PA) |
| Caurspīdīgs | No |
| Vītnes savienojuma izmērs | M20 x 1,5 |
| Apstiprināts kombinācijā ar aizsargcauruli saskaņā ar DIN EN 61386-23 | No |
| Materiāla blīvējums | Bez blīvējuma |
| Apstiprināts kombinācijā ar aizsargcauruli VdTÜV/GGVSEB | No |