| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | KSA 603-0 AG Surface-mounted communication display |
| Zīmols | Siedle |
| Kategorijas |
Door Entry Systems
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 6920 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Integrējama pretaizdzīšanas aizsardzība | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4056138001699 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Krāsa | Antracīts |
| Platums | 200 mm |
| Augstums | 331 mm |
| Dziļums | 45.3 mm |
| Vienību skaits | 3 |
| Materiāls | Alumīnija |