| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | KRUISST. GSL. 60X70 R9010/60 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001542 |
| Modelis | Bez savienotāja |
| Materiāls | Tērauds |
| Iekšējais rādiuss | 100 mm |
| Kabeļu teknes platums | 70 mm |
| Kabeļu teknes augstums | 60 mm |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8712186116889 |
| RAL numurs | 9010 |
| Virsmas aizsardzība | Nepārtraukti cinkots |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| NATO montāžas caurumi | No |
| Nerūsējošais tērauds, marinēts | No |
| Plaša laiduma modelis | No |