| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Intermediate Switch Mureva Styl 10AX IP55 White |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Gaismas slēdži
|
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Montāžas izkārtojums | Pamata elements ar pilnu korpusu |
| Darbības metode | Kustīgais slēdžs/ poga |
| Nominālā strāva | 10 A |
| Stiprinājuma veids | Montāža ar skrūvēm |
| Elektroinstalācijas sistēma | Starpposma slēdzis |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP55 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480789212 |
| Krāsa | Balts |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Savienojuma veids | Skrūvējams termināls |
| Apgaismojums | Nav |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Iebūvēts dziļums | 10 mm |
| Atsauksmes signāla kontakts | No |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Rokeru skaits | 1 |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9003 |
| Pārslēgšanas strāva dienasgaismas spuldzēm | 10 AX |
| Spiedpogas slēdzis | No |
| Veļas mašīnas slēdzis | No |
| Virsmas apdare | Matt |
| Ierīces platums | 71 mm |
| Ierīces augstums | 40 mm |
| Ierīces dziļums | 60 mm |
| Etiķetes vieta/informācijas virsma | Nav |
| Funkciju apgaismojums | Apgaismots (ieslēgts) |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 0 |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 0 mm |
Mureva Styl intermediate switch MUR39023 is a reliable waterproof solution for indoor and outdoor use thanks to its IP55 degree of protection. This 10 AX and 250 V AC screwless device is a fine mechanism that snaps easily. Its ergonomic design allows the device to be mounted in flush as well as in surface. It accepts flexible, standed or rigid cables from 1.5 to 2.5 mm²