KRO6-2/B10/30-A Residual-current circuit breaker with overcurrent module, 6kA, 2P KRO6 image 1
Wyłącznik różnicowo-prądowy z zabezpieczeniem nadmiarowo-prądowym.
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 5905339232144
MPN: 23214
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Zīmols Kanlux
Kategorijas Kombinētie diferenciālslēdži (RCBO)
ETIM EC000905
Nominālā strāva 10 A
Nominālais spriegums 230 V
Atbrīvošanas raksturlielums B
Nominālā bojājuma strāva 0.03 A
Noplūdes strāvas veids A
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-40 °C