| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | KOPPELSNOER GST18 PVC 2,5MM² 2,0M |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC002587 |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 2.5 mm² |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Stabu skaits | 3 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gatavā kabeļa veids | Savienojuma kabelis |
| Tipa puse 1 | Autobuss |
| Tipa 2. puse | Kontaktdakša |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485112312 |
| Nesatur halogēnus | No |
| Kabeļa veids | H05VV-F |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Bloķēšanas mehānisms | Atsevišķs |
| Kopējais garums | 2000 mm |
| Krāsa ārējais apvalks | Balts |
| Kabeļa diametrs | 10.2 mm |
| Virsmas apstrādes kontakti | Skārda |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Mehāniskā kodēšana | No |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4 kV |
| Nepārtrauktības rezistors | 50 mOhm |
| Polu kodifikācija | L, N, PE |
| Krāsu kodēšana/kontakta ieliktnis | Balts |
| Uguns slodze | 0.58 kWh |
| Sloksnes garums | 0 mm |
| Demontāžas garums | 0 mm |
| Izolācijas gabals pastāvīgi izturīgs pret temperatūru | 100 °C |
| Kabelis pastāvīgs temperatūras izturīgs pret | 70 °C |
| Maks. darba temperatūra pie vadītāja | 0 °C |