| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | KOPPELKIT HOR. PLA/PLD 7X6 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002622 |
| Modelis | Savienojuma gabals, sānu daļa |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606481190505 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 750 mm |
| Dziļums | 620 mm |
| RAL numurs | 7035 |