KMB6-C50/1 Overcurrent circuit breaker, 1P KMB6 image 1
Wyłącznik z zabezpieczeniem nadmiarowo-pradowym.
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 5905339272522
MPN: 27252
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums KMB6-C50/1 Overcurrent circuit breaker, 1P KMB6
Zīmols Kanlux
Kategorijas Automātslēdži 50A
ETIM EC000042
Nominālā strāva 50 A
Nominālais spriegums 400 V
Atbrīvošanas raksturlielums C
Platums moduļu atstarpju skaitā 1
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5905339272522
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Biežums 50 Hz
Strāvas ierobežošanas klase 3
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 1
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā 5-40 °C