KMB6-C32/4 OVERCURRENT BREAKER KMB6 image 1
Wyłącznik z zabezpieczeniem nadmiarowo-prądowym.
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 5905339326065
MPN: 32606
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums KMB6-C32/4 OVERCURRENT BREAKER KMB6
Zīmols Kanlux
Kategorijas Automātslēdži 32A
ETIM EC000042
Nominālā strāva 32 A
Nominālais spriegums 230 V
Atbrīvošanas raksturlielums C
Platums moduļu atstarpju skaitā 4
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5905339326065
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Biežums 50 Hz
Strāvas ierobežošanas klase 3
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 4
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā 5-40 °C