| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Klemdeksel stijgg L1m B190 H38 zink |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Virsmas un grīdas kabeļu kanāli
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC000728 |
| Platums | 190 mm |
| RAL numurs | 0 |
| Virsmas aizsardzība | Nepārtraukti cinkots |
| Garums | 1000 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Antibakteriāla ārstēšana | No |