| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Folding cover AS-univ.slagv.wit met slot |
| Zīmols | Jung |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000007 |
| Platums | 80.5 mm |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Augstums | 80.5 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| Vienību skaits | 1 |
| Ar veramu vāku | Yes |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Etiķetes vieta/informācijas virsma | No |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Stiprinājuma veids | Citi |
| Montāžas virziens | Vertikālais |
| RAL numurs (līdzīgs) | 1013 |
| Piemērots grīdas kastei | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Virsmas apdare | Glancēts |
| Piemērots sienas kanālam | Yes |
| Piemērots iebūvētai uzstādīšanai | Yes |
| Vienību skaits horizontāli | 1 |
| Vienību skaits vertikāli | 1 |
| Ar montāžas režģi | No |
| Slēdžu ieliktņu skaits | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011377019805 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4011377019805 |