| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Single- and multi-pole terminal strip, Screw connection, 4 mm², 400 V, |
| Zīmols | Weidmüller |
| Kategorijas |
Terminal Block Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC001284 |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Izurbiet urbuma attālumu centriski | 55 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4032248975495 |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā cepures sliede) 15 mm |
| Stabu skaits | 5 |
| Skavas pozīciju skaits uz stabu | 2 |
| Elektriskā pieslēguma veids 1 | Skrūvju savienojums |