| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | kit quadro.s. HA400/630 A 600x800 mm |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Mazie sadales skapji
|
| ETIM | EC002575 |
| Platums | 640 mm |
| Augstums | 94 mm |
| Dziļums | 816 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250616130067, 3250616130067 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250616130067 |
| Iespējama pagarināšana | Yes |
| Ar kopni | No |