| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | kit HA800-1600 A Quadro.Pl. 800x600 mm |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Mazie sadales skapji
|
| ETIM | EC002575 |
| Platums | 796 mm |
| Augstums | 600 mm |
| Dziļums | 26 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250616132719, 3250616132719 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250616132719 |
| Iespējama pagarināšana | Yes |
| Ar kopni | No |