| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | KIT EXTERNAL PARALLEL CABLE |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
UPS sistēmas un piederumi
|
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6430028225262 |
| Platums | 10000 mm |
| Augstums | 10 mm |
| Dziļums | 10 mm |