| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | KIT EXT BATT MCCB 700A 3P 600VDC ST24AUX |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6430028225477 |
| Platums | 210 mm |
| Augstums | 406 mm |
| Dziļums | 150 mm |