| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | KH4 SUSPENSION HOOK 50MM |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 30 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas komplekts |
| Garums | 183 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217413742 |
| Krāsa | Sudraba |
| Diametrs | 50 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |