| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Keor compact dry contact card |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
UPS and Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8504 4030 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3414972095884 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414972095884 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |