| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | KBBI-4x14 Pin comb rail, copper KBB |
| Zīmols | Kanlux |
| Kategorijas |
Kopņu sistēmas un piederumi
|
| ETIM | EC000215 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 63 A |
| Stabu skaits | 4 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339242198 |
| Šķērsgriezums | 15 mm² |
| Garums | 1030 mm |
| Maks. nominālais darba spriegums Ue | 400 V |
Szyna łączeniowa służy do łączenia jednoimmiennych biegunów osprzętu modułowego.