| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | KB184TV GESL. 200 H=60 D=1.0 L=3 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000047 |
| Platums | 200 mm |
| Modelis | Bez savienotāja |
| Augstums | 60 mm |
| Materiāla biezums | 1 mm |
| Sānu sienas perforācija | No |
| Garums | 3000 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Montāžas perforācija apakšā | No |
| Noderīgs šķērsgriezums | 12000 mm² |
| NATO montāžas caurumi | No |
| Piemērots ķēdes integritātei | Yes |
| Ar vāku | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606489448462 |
| RAL numurs | 0 |
| Svars | 0 kg/m |
| Nerūsējošais tērauds, marinēts | No |
| Plaša laiduma modelis | No |
| Attālums starp balstiem saskaņā ar IEC 61537 | 0 mm |
| Maks. droša darba slodze saskaņā ar IEC 61537 | 0 N/m |