| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CABLE TRAY QUICK FIXING BRACKET (1ST=3) |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002446 |
| Krāsa | Citi |
| Augstums | 70 mm |
| Dziļums | 10 mm |
| Garums | 87 mm |
| Materiāls | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606489940836 |
| Ar paklāja apmali | No |
| Starpsienu skaits | 0 |
| Montāžas perforācija apakšā | Yes |