| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | KA3-1028 Filament Bulb |
| Zīmols | ABB |
| ETIM | EC000399 |
| Kopējais garums | 0 mm |
| Diametrs | 0 mm |
| Lampas spriegums | 24 V |
| Krāsu temperatūra | 0 K |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7320500550076 |
| Krāsa | Citi |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 100000 h |