| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | KA2-2234 LED bulb |
| Zīmols | ABB |
| ETIM | EC000399 |
| Kontaktligzda | BA9s |
| Gaismas plūsma | 220 lm |
| Kopējais garums | 0 mm |
| Diametrs | 0 mm |
| Tehnoloģija | LED |
| Lampas spriegums | 230 V |
| Krāsu temperatūra | 0 K |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7320500550045 |
| Nominālā strāva | 4 mA |
| Krāsa | Zils |
| Kriptons | No |
| Piemērots lāpām | Yes |
| Piemērots rādītājam | Yes |
| Halogēns | No |
| Ksenons | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 25000 h |
| Piemērots apaļam mirgojošam gaismeklim | Yes |