| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | K-SK2003 Main Distribution Board |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Elektrības korpusi un sadalnes
|
| ETIM | EC000261 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 2000 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| RAL numurs | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8015646036353 |