| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Junction box SNFK08 grey IP66 |
| Zīmols | SIMET |
| ETIM | EC002600 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Aprīkots ar | Citi |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 690 V |
| Aizzīmogojams | Yes |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums | 4 mm² |
| Laikapstākļu izturīgs | Yes |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Ieplūde no aizmugures | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907813237553, 5907813237553 |
| Montāžas metode | Universālā |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 85 mm |
| Dziļums | 54 mm |
| Forma | Kvadrātveida |
| Garums | 85 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Ieplūdes atveru skaits | 7 |
| Sprādzienpārbaudīta versija | No |
| Vāka stiprinājums | Citi |
| Ar skrīningu | No |
| Uzlīmējams | No |
| Mājokļa caurplūdes veids | Blīvējuma membrāna |
| Castable | No |
| Ar liešanas maisījumu | No |
| Caurspīdīgs vāks | No |
| Montāža augsnē | No |
| Montāža zem ūdens | No |