| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FOB25GR Cable Box Surface mounting General |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC002713 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Krāsa | Pelēks |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815235788 |
| Platums | 65.5 mm |
| Dziļums | 35 mm |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Iespējama pagarināšana | Yes |
| Ar vāku | Yes |
| Garums | 65.5 mm |
| Aizzīmogojams | Yes |
| Ieplūdes veids | Kabelis |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Ieplūdes atveru skaits | 12 |
| Sprādzienpārbaudīta versija | No |
| Trieciena stiprums | IK04 |
| Vāka stiprinājums | Skrūvēts |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums | 2.5 mm² |
| Ex-zonas gāzei | Nav |
| Ex-Zone putekļiem | Nav |