| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 883-2443 Jumper; 3-way; insulated |
| Zīmols | WAGO |
| Kategorijas |
Terminal Block Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Modelis | Šķērssavienotājs |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4055143940726 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4055143940726 |
| Montāžas metode | Ieslēdzams |
| Krāsa | Dzeltens |
| Izolēts | TRUE |
| Nominālais spriegums | 1000 V |
| Moduļu atstatums | 36 mm |
| Tiltu skavu skaits | 3 |
| Ar aizsardzību pret triecieniem | TRUE |
| Nominālā strāva In | 380 A |
| Sprādzienpārbaudīta versija "Ex e" | FALSE |