| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Jumper 4-way pre-assembled multicoloured |
| Zīmols | WAGO |
| ETIM | EC000489 |
| Modelis | Šķērssavienotājs |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4050821616979 |
| Montāžas metode | Skrūvējams |
| Krāsa | Citi |
| Izolēts | No |
| Nominālais spriegums | 0 V |
| Moduļu atstatums | 0 mm |
| Tiltu skavu skaits | 4 |
| Ar aizsardzību pret triecieniem | No |
| Nominālā strāva In | 0 A |
| Sprādzienpārbaudīta versija "Ex e" | No |