PL7-C10/1N Miniature circuit breaker (MCB), 10 A, 1p+N, characteristic: C image 1
PL7-C10/1N Miniature circuit breaker (MCB), 10 A, 1p+N, characteristic: C image 2
PL7-C10/1N Miniature circuit breaker (MCB), 10 A, 1p+N, characteristic: C thumbnail 1
PL7-C10/1N Miniature circuit breaker (MCB), 10 A, 1p+N, characteristic: C thumbnail 2
Miniature circuit breaker (MCB), 10 A, 1p+N, characteristic: C
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 4015082627478
MPN: 262747
Iepakojums: 1
Kaste: 8
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums PL7-C10/1N Miniature circuit breaker (MCB), 10 A, 1p+N, characteristic: C
Zīmols EATON
Kategorijas Automātslēdži 10A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 10 A
Nominālais spriegums 230 V
Atbrīvošanas raksturlielums C
Platums moduļu atstarpju skaitā 1.5
Stabu skaits (kopā) 2
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 10 kA
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 70.5 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 2
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 1
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju Yes
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 1-25 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 1-25 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-75 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 0 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 0 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV
Apraksts
Miniature circuit breaker (MCB), PL7, 1-pole+N, tripping characteristic: C, rated current In: 10 A, rated switching capacity according to IEC/EN 60898-1: 10 kA, Switchgear for residential and commercial applications