| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Januka | Ceiling light | Floreal |
| Zīmols | NORDLUX |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1990 90 |
| ETIM | EC002892 |
| Platums | 180 mm |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Garums | 180 mm |
| Augstums/dziļums | 205 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Maks. sistēmas jauda | 60 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5704924009563 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5708839009564 |
| Lampas turētājs | E27 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |