+IZMX-M16-60DC Eaton Moeller series IZMX/INX motor operator image 1
Motor operator 60 VDC
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 30.06.26
EAN: 4015081215836
MPN: 123978
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums +IZMX-M16-60DC Eaton Moeller series IZMX/INX motor operator
Zīmols EATON
Kategorijas Signāla un vadības moduļi
Izcelsmes valsts* US
Harmonizētās sistēmas kods 8538 9099 00
ETIM EC001030
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 0 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 0 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 60 V