| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Isolating blade, NH00, 160A |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
NH Fuses
|
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 1090 00 |
| Nominālā strāva | 160 A |
| Konstrukcijas izmērs | NH00 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015082631147 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 9007912257141 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 9007912257158 |
| Jaudas zudumi pie nominālās strāvas | 5.2 W |