Isol.tr. 1f 230V/115-230V-1,6kVA image 1
Isol.tr. 1f 230V/115-230V-1,6kVA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 3245060425012
MPN: 042501
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Isol.tr. 1f 230V/115-230V-1,6kVA
Zīmols Legrand
Kategorijas Zemsprieguma transformatori
Harmonizētās sistēmas kods 8504 3200 00
ETIM EC002486
Platums 250 mm
Augstums 270 mm
Dziļums 253 mm
Aizsardzības pakāpe (IP) IP21
Primārais spriegums 1 230 V
Primārais spriegums 2 400 V
Būvēts kā drošības transformators No
Būvēts kā izolējošais transformators Yes
Sekundārais spriegums 1 115 V
Sekundārais spriegums 2 230 V
Nominālā šķietamā jauda 1600 VA
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Piemērots montāžai uz PCB No
Gredzena kodols No
Būvēts kā enerģijas taupīšanas transformators No
Izolācijas materiāla veids saskaņā ar IEC 85 B
Izturīgs pret īssavienojumu No
Relatīvais īssavienojuma spriegums 2.7 %