IRB-200 ECOWATT 230V50/60HZ N8 image 1
In-lijn kanaalventilatoren, IRB-200 ECOWATT 230V50/60HZ N8
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8413893743503
MPN: 5132930500
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums IRB-200 ECOWATT 230V50/60HZ N8
Zīmols S&P
Kategorijas Iekārtu dzesēšanas ventilatori
Izcelsmes valsts* ES
Harmonizētās sistēmas kods 8414 5935 00
ETIM EC011534
Platums 440 mm
Augstums 255 mm
Elektrības patēriņš 0.206 kW
Savienojums Atloku
Garums 500 mm
Mājokļa materiāls Tēraudā apstrādāts
Savienojuma spriegums 230 V
Elektrības pieslēgums Termināli
Aizsardzības pakāpe (IP) IP44
Ar termisko aizsardzību Yes
Gaisa daudzums, izkrauts 1398 m³/h
Gaisa tilpums pie spiediena 2 1073.59 m³/h
Gaisa tilpums pie spiediena 3 470.928 m³/h
Spiediens 2 300 Pa
Spiediens 3 625 Pa
Piemērots elektroniskai vadībai Yes
Piemērots transformatora vadībai No
Maks. gaisa temperatūra 40 °C