| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | IQ-LEDEX GU10 2,5W-NW LED light source |
| Zīmols | Kanlux |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W
GU10 LED spuldzes (spot), 4000K GU10 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 2.5 W |
| Gaismas plūsma | 450 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339337696 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5905339337696 |