| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | IP Touch Lite 7 |
| Zīmols | Busch-Jaeger |
| Kategorijas |
Door Entry Systems
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000779 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Ekrāna diagonāle (collas) | 7 |
| Īpašuma attēlu sistēma | Krāsa |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6955891823143, 6955891823143 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 192 mm |
| Augstums | 128 mm |
| Dziļums | 17 mm |
| Ar atmiņas funkciju | Yes |
| Bezroku | No |
| Pārdzirdams aizsargāts | Yes |
| Maināms zvana signāls | Yes |
| Darbības durvju slēdzene | Yes |
| Iekšējā komunikācija | Yes |
| Pievienojama papildu ierīce | Yes |
| Skaļuma kontrole | Yes |
| Ar video | Yes |
| Kontrolējiet papildu funkciju(-as) | Yes |
| Funkcionālās lampas | No |
| Ar automātisko durvju atvērēju | Yes |
| Ekrāna diagonāle | 177.8 mm |
| Materiāls | Citi |
| Ar skārienekrānu | Yes |
| Saderīgs ar dzirdes aparātu | No |
| Interfeisa veids | Citi |
| Konkrēts zvana signāls | Yes |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Tālummaiņa, panoramēšanas/noliekšanas funkcija | No |
| Var savienot ar viedtālruni | Yes |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |