| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | IP Acero Camera Deurstation Edelst. 1WE |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000355 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Iebūvēts dziļums | 0 mm |
| Iebūvētais augstums | 0 mm |
| Iebūvētais platums | 0 mm |
| Zvanīšanas pogu skaits | 0 |
| Priekšējās plāksnes platums | 0 mm |
| Priekšējās plāksnes augstums | 0 mm |
| Skaņas līmenis | 0 dB |
| Atvēršanas leņķa kamera | 0 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480362361 |