| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Internet provider box holder |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Routers and Network Devices
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000309 |
| Konstrukcijas veids | Citi |
| Gigabitu Ethernet | Yes |
| 10 gigabitu Ethernet | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3414970964090 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414971009868 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3414971066946 |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 375 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Ethernet | Yes |
| Ātrs Ethernet | Yes |